Urodziny

Jeśli chcesz sprawić swojemu dziecku niesamowitą niespodziankę i wyprawić mu niezapomniane urodziny, które jego koledzy i koleżanki będą wspominać przez najbliższe tygodnie, znajdujesz się w odpowiednim miejscu!
W naszej ofercie urodzinowej mieści się nie tylko niezapomniana, pełna emocji i adrenaliny rozgrywka w kosmicznym labiryncie, ale również wynajęta na wyłączność wystrzałowa sala urodzinowa, którą przygotowujemy po wcześniejszych ustaleniach z klientem – kolorowe nakrycia stołu, kosmiczne dodatki, to wszystko przygotujemy dla Ciebie w cenie naszej oferty.

Urodziny

 

Dodatkowo zajmiemy się wyposażeniem sali w napoje, które należy kupić w naszym Laser Barze – będą ratunkiem dla pociech po emocjonalnych rozgrywkach. Kwestię przekąsek, potraw i tortu zostawiamy w rękach rodziców. To Państwo najlepiej wiecie co takiego i w jakich ilościach skosztują Wasze dzieci.

 

Laser Tag Nyska dba również o rodziców, którzy czekają na swoje pociechy – na rozgrzanie proponujemy aromatyczną kawę, smakowicie pachnącą herbatę.
Na ochłodę polecamy niekończący się wybór napojów, soków, nektarów.

 

Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami w celu ustalenia szczegółów.
Jesteśmy bardzo otwartą i pozytywnie nastawioną ekipą, która spełni Twoje najśmielsze oczekiwania i sprawi, że staniesz się super bohaterem w oczach swojego dziecka!

Głodny wrażeń?

Zajrzyj do nas!

Strefa rekreacyjna/Bar

Bez względu na to, czy uczestniczysz w grze czy kibicujesz zawodnikom, mamy ofertę, która zadba o Ciebie w momencie pragnienia lub głodu.

Świetna zabawa

Gwarancja satysfakcji

Gra zespołowa