Oferta szkolna

 

Opiekunowie i Wychowawcy

Jeżeli szukacie zupełnie nowego i oryginalnego miejsca pozwalającego na integrację Waszych wychowanków i jednocześnie pragniecie, aby Wasi podopieczni nauczyli się skutecznie budować zespoły, spójnie podejmować decyzje oraz stawiać czoła przeciwnościom – doskonale trafiliście!

Oferta szkolna

 

Laser Tag Nyska ma jeden cel – stworzenie idealnego miejsca dla rozmaitych scenariuszy walk, motywujących uczestników do myślenia strategicznego, pracy w dużym zespole i szybkiego działania. Konkurencyjność naszych zadań wyłania spośród graczy osoby o cechach przywódczych, co umożliwia uczestnikom gier tworzenie zgranych zespołów, w których wzajemny szacunek i zaufanie stają się kluczowymi zasadami.

 

Jest to również okazja dla wychowawców i opiekunów, którzy dzięki współpracy z Laser Tag Nyska rozwiną u swoich podopiecznych umiejętności takie jak:

 

– odpowiedzialność,

– koncentracja,

– samodyscyplina.

 

Oferta skierowana jest zarówno do dzieci jak i młodzieży ze szkół podstawowych, liceów, techników, szkół zawodowych – przeznaczona dla osób, które ukończyły 7 rok życia.

 

Gwarancja bezpieczeństwa, dobrej zabawy i nie tylko ciekawego, ale wartościowego spędzenia czasu jest zespół ludzi posiadających odpowiednie kalifikacje, który po przeszkoleniu z zasad bezpieczeństwa pozwolą waszym wychowankom przeżyć przy odrobinie wysiłku fizycznego ciekawą przygodę.

 

Turniej w Laser Tag Nyska może również okazać się ciekawą alternatywą dla lekcji wychowania fizycznego!

 

Tylko w Laser Tag Nyska istnieje możliwość rezerwacji szkolnych poza podanymi godzinami naszej pracy

.

Przy wizytach grupowych wymagana jest rezerwacja terminu. W celu jej dokonania prosimy o kontakt telefoniczny – 71 737 39 71 bądź mailowy – kontakt@lasertagnyska.pl lub wypełnienie formularza na stronie REZERWACJA.

 

Polecamy scenariusze pozwalające na udział osób z różnym doświadczeniem oraz w różnych przedziałach wiekowych:

 

– Każdy na każdego –

Scenariusz gry odpowiedni dla początkujących (max 18 osób) – Jedyny rodzaj gry, w którym nie działają drużyny. Walka odbywa się indywidualnie między wszystkimi graczami.

Cel – Przetrwać do samego końca i oddać jak najwięcej strzałów!

Warianty:

– bez limitu – każdy gracz posiada nieograniczoną ilość „żyć” i magazynków.
– eliminacja – każdy gracz posiada 30 „żyć, po utracie których schodzi przegrany z pola gry. Zwycięstwo należy do osoby, która pozostanie na polu bitwy z największą ilością żyć.

 

– Drużynówka –

Scenariusz polecany dla grup od 6 osób – zawodnicy dzieleni są na dwie drużyny. Zespół zdobywa punkty za trafienia członków przeciwnej drużyny. Strategia zespołowa ma tu kluczowe znaczenie. Możliwe jest również utrudnienie zawodnikom gry i wprowadzenie ujemnych punktów za trafienie swojego człowieka.

Warianty:

– bez limitu – każdy gracz posiada nieograniczoną ilość „żyć” i magazynków.
– apteczki – każdy gracz posiada określoną ilość „żyć”, magazynków i granatów. Po ich utracie należy udać się do bazy, aby móc grać dalej.
– medycy i snajperzy – scenariusz polecany dla młodzieży w wieku 12+. W każdej drużynie wyznaczony jest sanitariusz, który przywraca „życia” członkom swojej drużyny, oraz snajper, który zdobywa większą ilość punktów trafiając przeciwnika.

 

Cena w ofercie dla szkół – 35 zł / osoba / 2H

Dodatkowa godzina kosztuje 10 zł od osoby

Opiekunowie i wychowawcy – wstęp bezpłatny – pyszna kawa/herbata gratis

Do zobaczenia!

Głodny wrażeń?

Zajrzyj do nas!

Strefa rekreacyjna/Bar

Bez względu na to, czy uczestniczysz w grze czy kibicujesz zawodnikom, mamy ofertę, która zadba o Ciebie w momencie pragnienia lub głodu.

Świetna zabawa

Gwarancja satysfakcji

Gra zespołowa