Pakiety

Niezależnie od rodzaju potyczki: starcia, konfliktu czy misji bojowej, Laser Tag Nyska jest jedynym miejscem, gdzie można przeżyć fantastyczne wydarzenie pełne zabawy, aktywności i emocji.

Wizyta w Laser Tag Nyska utkwi Ci w pamięci na zawsze. Będziesz wspominał wszystkie chwile od początku do końca: począwszy od sprawnego przeszkolenia przez instruktora, który odpowie na wszystkie pytania i będzie na miejscu, aby upewnić się, że wszystko przebiega sprawnie, wyposaży w broń, aż do momentu, w którym przekroczysz granicę Areny i przystąpisz do gry!

Każda wizyta zawiera:

  • briefing bezpieczeństwa przed rozpoczęciem misji i pełny instruktaż po zakończeniu bitwy,
  • wynajem broni laserowej,
  • zorganizowane i w pełni nadzorowane wydarzenie.

    PROPOZYCJE GIER

– KAŻDY NA KAŻDEGO –


Scenariusz gry odpowiedni dla początkujących (max. 18 osób)– jedyny rodzaj gry, w którym na arenie trzeba wykazać się samodzielnością. Walka odbywa się indywidualnie między wszystkimi graczami. Cel – przetrwać do samego końca i oddać jak najwięcej strzałów!

 

Warianty:


– BEZ LIMITU – każdy gracz posiada nieograniczoną ilość „żyć” i magazynków.
– ELIMINACJA – każdy gracz posiada max 30 „żyć”, po utracie których schodzi przegrany z pola gry.

Zwycięstwo należy do osoby, która pozostanie na polu bitwy z największą ilością żyć.

 

– DRUŻYNÓWKA –


Scenariusz polecany dla grup od 6 osób – zawodnicy dzieleni są na dwie drużyny. Zespół zdobywa punkty za trafienia członków przeciwnej drużyny. Strategia zespołowa ma tu kluczowe znaczenie. Możliwe jest również utrudnienie zawodnikom gry i wprowadzenie ujemnych punktów za trafienie swojego człowieka.

 

Warianty:

 

– BEZ LIMITU – każdy gracz posiada nieograniczoną ilość „żyć” i magazynków.
– APTECZKI – każdy gracz posiada określoną ilość „żyć”, magazynków i granatów. Po ich utracie należy udać się do bazy, aby móc grać dalej.
– MEDYCY I SNAJPERZY – scenariusz polecany dla młodzieży w wieku 12+. W każdej drużynie wyznaczany jest sanitariusz, który przywraca „życia” członkom swojej drużyny, oraz snajper, który zdobywa większą ilość punktów trafiając przeciwnika.

 

 Mamy również wariant rozgrywki specjalnie przygotowany na wieczory kawalerskie oraz panieńskie, a także mrożący krew w żyłach tryb ZOMBIE!

 

Urodziny

Urodziny

Wynajem korporacyjny

Wynajem korporacyjny

WIECZORY PANIEŃSKIE I KAWALERSKIE

WIECZORY PANIEŃSKIE I KAWALERSKIE

Głodny wrażeń?

Zajrzyj do nas!

Strefa rekreacyjna/Bar

Bez względu na to, czy uczestniczysz w grze czy kibicujesz zawodnikom, mamy ofertę, która zadba o Ciebie w momencie pragnienia lub głodu.

Świetna zabawa

Gwarancja satysfakcji

Gra zespołowa