Pakiety

Niezależnie od rodzaju potyczki: starcia, konfliktu czy misji bojowej, Laser Tag Nyska jest jedynym miejscem, gdzie można przeżyć fantastyczne wydarzenie pełne zabawy, aktywności i emocji.

Wizyta w Laser Tag Nyska utkwi Ci w pamięci na zawsze. Będziesz wspominał wszystkie wszystkie chwile od początku do końca: począwszy od sprawnego przeszkolenia przez instruktora, który odpowie na wszystkie pytania i będzie na miejscu, aby upewnić się, że wszystko przebiega sprawnie, wyposaży w broń, aż do momentu, w którym przekroczysz granicę Areny i przystąpisz do gry!

Każda wizyta zawiera:

  • Briefing bezpieczeństwa przed rozpoczęciem misji i pełny instruktaż po zakończeniu bitwy,
  • Wynajem broni laserowej,
  • Zorganizowane i w pełni nadzorowane wydarzenie,

    PROPOZYCJE GIER

„Każdy na każdego” – FREE FOR ALL – (zalecana ilość osób do 6)

Rodzaj gry odpowiedni  na rozgrzewkę – zwłaszcza dla mniejszych grup oraz osób rozpoczynających zabawę z Laser Tag. Celem w czasie tej krótkiej rozgrywki jest, zdobycie jak największej ilości punktów poprzez trafienia innych zawodników. Kryterium wygranej dla doświadczonych graczy może być również współczynnik efektywności: (Zdobyte punkty/stracone punkty życia x100).

Warianty:

1.Bez limitu – każdy gracz posiada nieograniczoną ilość „żyć”,
2.Eliminacja – każdy gracz posiada 30 żyć po utracie, których schodzi z pola walki, zwycięstwo należy do osoby, która pozostanie na polu bitwy z jak największą ilością żyć,

„Drużynówka”- DEADMATCH – (zalecana ilość osób od 6)

Zawodnicy dzieleni są na dwie drużyny. Zespół zdobywa punkty za trafienia członków przeciwnej drużyny. Strategia zespołowa ma tu kluczowe znaczenie. Możliwe jest również utrudnienie zawodnikom gry i wprowadzenie ujemnych punktów za trafienie swojego człowieka.

Warianty:

  1. Bez limitu – każdy gracz posiada nieograniczoną ilość „żyć”,
  2. Eliminacja – każdy gracz posiada 30 żyć po utracie których schodzi przegrany z pola gry, zwycięstwo należy do osoby, która pozostanie na polu bitwy z jak największą ilością żyć,
  3. SANITARIUSZE (zalecana ilość osób od 8, zalecany wiek 13+ ) – odmiana eliminacji – przy większych grupach w każdej drużynie może zostać wyznaczony jeden lub dwóch sanitariuszy, których zadaniem będzie leczyć poległych członków drużyny,

DODATKOWO:

– Artefakty (tarcza, dodatkowe granaty) – jeżeli gracz znajdzie artefakt na polu bitwy i przyniesie go do CENTRALI GŁÓWNEJ, przyznana zostanie mu dodatkowa amunicja lub czasowa NIEŚMIERTELNOŚĆ!

– Przyjazny ogień – jeśli ten parametr będzie włączony to omyłkowe trafienia członków własnej drużyny będą utrudniać graczom zwycięstwo odejmując punkty od wyniku ogólnego drużyny,

Urodziny

Urodziny

Wynajem korporacyjny

Wynajem korporacyjny

WIECZORY PANIEŃSKIE I KAWALERSKIE

WIECZORY PANIEŃSKIE I KAWALERSKIE

Głodny wrażeń?

Zajrzyj do nas!

Strefa rekreacyjna/Bar

Bez względu na to, czy uczestniczysz w grze czy kibicujesz zawodnikom, mamy ofertę, która zadba o Ciebie w momencie pragnienia lub głodu.

Świetna zabawa

Gwarancja satysfakcji

Gra zespołowa